• Uroczystość Bożego Ciała

    Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za udział w uroczystościach Bożego Ciała. Szczególne podziękowania dla mieszkańców Woźnik za wykonanie czterech ołtarzy. Foto: K. Guryl

  • Rocznica Pierwszej Komunii Świętej

    W Uroczystość Trójcy Przenajświętszej odbyła się Rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy dzieciom za ich miłość do Jezusa, serdecznie gratulujemy tym, którzy odprawili nabożeństwo Pierwszych Piątków Miesiąca. Dziękujemy rodzicom za ufundowanie pięknego, zielonego ornatu, na niedziele Okresu Zwykłego. Foto: K. Bartnik

  • Wycieczka na Święty Krzyż

    Z okazji Dnia Dziecka po raz kolejny wyjechaliśmy z grupą dzieci, młodzieży ale i dorosłych na Święty Krzyż i do Kielc. Dziękujemy wszystkim za udział w parafialnym wyjeździe. Matka Boża Łaskawa w kieleckiej katedrze jest tak Łaskawa jak nasza :)

  • Misjonarz z Tanzanii

    19. kwietnia nasze Sanktuarium odwiedził misjonarz ks. Arkadiusz Nowak ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich. Serdecznie dziękujemy za jego obecność, świadectwo i głoszone Słowo Boże. Po Mszach można było nabyć jego publikacje. Dziękuję parafianom za wielką życzliwość.Otrzymaliśmy od ks. Arka niezwykle oryginalny wizerunek Czarnej Madonny wykonany ze skrzydeł afrykańskich motyli. Niech Matka Boża Łaskawa wyjedna mu obfite...