Pielgrzymka LSO
10 czerwca 2023 r. w parafii Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie, Archidiecezjalnym Sanktuarium Dzieci Fatimskich odbyła się 10. Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Częstochowskiej, w której wzięli udział ministranci z naszej parafii. Uroczystej Mszy św. przewodniczył Ks. Bp Andrzej Przybylski, który w homilii zachęcił młodzież, aby ich służba była przede wszystkim dla Pana Jezusa. Po wspólnym...