• Jasełka

    W Uroczystość Objawienia Pańskiego w kościele parafialnym uczniowie z Gimnazjum pod kierownictwem pani katechetki Edyty Siwczyk wystawili Jasełka.

  • Biesiada Dożynkowa

    W dziękczynienie za plony Mszy świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Michał Solarczyk.