Marszałek Piłsudski w Lgocie Wielkiej
W setną rocznicę odzyskania Niepodległości Marszałek odwiedził Lgotę Wielką.
W setną rocznicę odzyskania Niepodległości Marszałek odwiedził Lgotę Wielką.
Mszy świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. bp Andrzej Przybylski. Osiemdziesięciu osobom został udzielony sakrament bierzmowania.