Marszałek Piłsudski w Lgocie Wielkiej
W setną rocznicę odzyskania Niepodległości Marszałek odwiedził Lgotę Wielką.
W setną rocznicę odzyskania Niepodległości Marszałek odwiedził Lgotę Wielką.
Mszy świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. bp Andrzej Przybylski. Osiemdziesięciu osobom został udzielony sakrament bierzmowania.
Mszy świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jacek Wierzba, wikariusz parafii św. Klemensa w latach 1998 - 2000.
Mszy świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Dariusz Bełżek, wikariusz parafii św. Klemensa w latach 1993 -1995