Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Łaskawej – Pani Lgockiej
Uroczystościom odpustowym przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Ryszard Marciniak, wikariusz parafii św. Klemensa w latach 1982 - 1984.
Uroczystościom odpustowym przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Ryszard Marciniak, wikariusz parafii św. Klemensa w latach 1982 - 1984.
Święty Mikołaj z pomocą ks. Tomasza Krawczyka, wikariusza parafii, obdarowuje dzieci prezentami.
Mszą świętą sprawowaną przez ks. prałata Włodzimierza Kowalika dziękowaliśmy Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Po Mszy świętej przy suto zastawionych stołach przygotowanych przez gospodynie z poszczególnych miejscowości i dobrej muzyce bawiliśmy się do 22.00.
W dniach 24.08 - 27.08.2012 odbyła się Piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Poniżej relacja z drogi powrotnej.
9 czerwca 2012 r. odbyła się autokarowa pielgrzymka na św. Krzyż i do św. Katarzyny. Po zwiedzeniu sanktuarium św. Krzyża i uczestnictwie w Mszy św. dotarliśmy do klasztoru sióstr Benedyktynek w św. Katarzynie. Po krótkiej rozmowie z siostrą dyżurną i opowiedzeniu nam historii klasztoru oraz zgromadzenia, udaliśmy się zobaczyć zabytkowy dąb Bartek. Zjedliśmy też smaczne...