• IV Parafialna Biesiada Dożynkowa

    Mszą świętą sprawowaną przez ks. prałata Włodzimierza Kowalika dziękowaliśmy Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Po Mszy świętej przy suto zastawionych stołach przygotowanych przez gospodynie z poszczególnych miejscowości i dobrej muzyce bawiliśmy się do 22.00.

  • Pielgrzymka na Jasną Górę

    W dniach 24.08 - 27.08.2012 odbyła się Piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Poniżej relacja z drogi powrotnej.

  • Pielgrzymka na św. Krzyż i do św. Katarzyny

    9 czerwca 2012 r. odbyła się autokarowa pielgrzymka na św. Krzyż i do św. Katarzyny. Po zwiedzeniu sanktuarium św. Krzyża i uczestnictwie w Mszy św. dotarliśmy do klasztoru sióstr Benedyktynek w św. Katarzynie. Po krótkiej rozmowie z siostrą dyżurną i opowiedzeniu nam historii klasztoru oraz zgromadzenia, udaliśmy się zobaczyć zabytkowy dąb Bartek. Zjedliśmy też smaczne...