Boże Ciało
7 czerwca 2012 r. miała miejsce uroczystość ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po raz pierwszy uroczystość ta odbyła się poza kościołem parafialnym. W tym roku gospodarzami byli mieszkańcy Woźnik. Przy pięknej pogodzie oraz bardzo dobrym przygotowaniu ołtarzy i trasy po mszy św. którą odprawił ks. Stefan Leśniewki, wikariusz parafii, wyruszyła procesja do czterech...